The Fleabar Co. produces two products, Xenon and Yuon. In 2010, for every 4 units of Xenon that were sold, 1 unit of Yuon was sold. Xenon’s sales price was $50 and variable costs were $20. Yuon’s sales price was $120 and its variable costs were $48. Sales volume for 2010 was $6,400,000 and fixed costs were $840,000

How many units of each product were sold in 2010?

-How do calculate the variable costs?